Dizainas

Mes palaikome kiekvieną projektą ir kiekvieną žingsnį. Norėdami įrodyti atsidavimą, mūsų talentinga dizainerių grupė gali pertvarkyti pirmines idėjas ir koncepcijas kurdama daugiadisciplininį dizainą ir gamindama. Tai leidžia mums patenkinti jūsų vizualinius reikalavimus ir taip pristatyti puikų gatavą produktą. Pasitelkdami atnaujintą mąstymą ir unikalų požiūrį į dizainą ir problemų sprendimą, mes buvome pripažinti vienu geriausių nacionalinių graffiti ir gatvės menininkų kolektyvų!

Grafiti

Pridėkite gyvo meno kūrinį prie kito renginio, kad sulauktumėte daugiau susidomėjusios auditorijos. Mūsų menininkai ir gamintojai gali suprojektuoti ir surinkti laikinas sienų konstrukcijas bet kuriai vidaus ar lauko vietai. Gatvės meno konsultantai gali suteikti jums reikalingų idėjų, kaip naktinį klubą, konferencijas, festivalius, reklaminius renginius ar net verslo susitikimus paversti kažkuo nuostabiu. Gyvų įvykių iliustracijose gali būti virtualios realybės, interaktyvių garso freskų, kurias sukelia prisilietimas, dinaminio greičio tapybos, asmeninių gaminių pritaikymo ir pritaikytų dovanų dovanų.

Komercija

Geriausius Grafiti protus galima sugrąžinti į savo prekybos šaknis dirbant su dideliais purškiamais dažais tapytais freskomis, skirtomis lauko komerciniams meno kūriniams ar smulkaus verslo reklamai. Turėdami visą draudimą darbui su pastoliais, taip pat keltuvus, kurie gali padėti sukurti tikroviškas nuotraukų kopijas ar didelius originalius grafinius dizainus, mes siūlome jūsų ieškomą patirtį ir kokybę. Jūsų projektui taip pat siūlome sunkvežimius kaip mobilią drobę!

GALERIJA